Zajęcia zaczynamy od 5 września !

Dla dzieci, młodzieży i Dorosłych

akrobatyka

Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się pod okiem doświadczonych trenerów, w małych, przyjaznych grupach? U nas to możliwe! Każde nasze zajęcia gimnastyczne prowadzone są przez dwóch wykwalifikowanych trenerów na super-miękkich matach AirTrack na wpełni profesjonalnej sali AIR SPACE w Rzeszowie. U nas każdy znajdzie swoje miejsce, bo treningi dostosowujemy do umiejętności i poziomu zaawansowania uczestników. 

Grupy dla dzieci i młodzieży

skoki na ścieżce

Podczas naszych zajęć uczestnicy nauczą się różnorodnych technik tumblingowych. Rozpoczniemy od nauki podstawowych elementów, takich jak przewroty, przerzuty i salta, które rozwijają elastyczność, siłę mięśniową i koordynację. Następnie wprowadzimy uczestników w świat zaawansowanych akrobacji takich jak np. śruby oraz łączenia tych elementów. Zajęcia prowadzone są w bezpiecznych warunkach skupiając się na poprawnej technice.

Dla dzieci, młodzieży i Dorosłych

Tricking AKADEMIA

Zajęcia od 8 roku życia. Tricking Akademia to połączenie akrobatyki z elementami sztuk walk np. kopnięcia oraz elementami innych dyscyplin tj. breakdance. 

Podczas treningów uczestnicy rozwijają m. in. swoją równowagę, siłę, gibkość oraz rozciągnięcie . Podstawowymi elementami do opanowania na zajęciach Trickingu są: przerzuty, salta, gainery, podstawowe kopnięcia, tornado, 540.

wybierz zajęcia w formularzu aby wyświetlić informację oraz cenę

Unlimited

PLN 250
Miesięcznie
  • Zajęcia 2 razy w tyg
  • Wejście na godziny OPEN
  • lub 3 zajęcia w tyg

przeciągnij w lewo lub w prawo