AIR CAMP
Diamond Camp
Longboardy Akrobatyka Tricking Kajaki

2-10 LIPIEC 2024

PROMOCJA!! w notatce przy zapisie wpisz z kim jedziesz i zyskajcie po -100 zł. Zniżkę mogą otrzymać już osoby zapisane jeśli z ich polecenia zapiszę sie druga osoba. PROMOCJA WAŻNA DO 28.06.2024

Dziewiąta edycja letniego obozu dla dzieci i młodzieży Air Camp  odbędzie się w dniach 2-10 lipiec 2024 w Janowie Lubelskim ośrodku wypoczynkowym ZOOM Przygoda usytuowanym 50 metrów od zbiornika wodnego. Treningi akrobatyki i trickingu, longboardy, plażowanie czy kajakarstwo to tylko część z atrakcji, które czekają na wasze dzieciaki. Program obozu dostosowany do wieku i umiejętności uczestników. Obozy organizujemy od 2015 roku. Do 2022 jako Diamond Camp. 

zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ROK 2024

AKROBATYKA TRICKING

Zajęcia taneczne – commercial – styl tańca teledyskowego. Warsztaty z akrobatyki – nauka podstawowych ewolucji. TRICKING – zajęcia wzbogacone o elementy sztuk walk.

longboardy

Podczas zajęć longboardowych na obozie sportowym uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw jazdy na longboardzie oraz doskonalić swoje umiejętności. Nie trzeba posiadać własnej deski.

ZJAZD do wody

Podczas obozu organizujemy zjazdy do wody na airtracku. Jest to świetna zabawa która jest hitem wśród dzieciaków na naszych obozach.

sup`y / Kajaki

Naucz się podstaw kajakarstwa – od wsiadania po poruszanie się po wodzie – i poczuj wolność płynąc wśród pięknej przyrody. Wypłynij na dmuchanej desce SUP i doświadcz frajdy płynącej z zabawy na wodzie w towarzystwie naszych instruktorów.

samochody terenowe

Wybierz się z nami na niezapomnianą przejażdżkę off-road samochodem terenowym po trudnym, pełnym niespodzianek terenie bagiennym. Poczuj emocje i nie bój się pobrudzić. 

paintball

Przygotuj się na wojnę farbą! Gra w paintball to jedna z najbardziej ekscytujących atrakcji na obozie, która pozwoli Ci poczuć adrenalinę i emocje walki.  Doświadczeni instruktorzy zapewnią Ci bezpieczeństwo i będą czuwać nad przebiegiem gry.

skimboard / plaża

SkimBoard – deska do jazdy i wykonywania tricków na wodzie. Dodatkowo gry i zabawy na plaży oraz w wodzie.

Strefa fizjo

Na obozie będziemy mieli specjalną strefę fizjo dla dzieciaków gdzie pod okiem specjalisty można skorzystać z rollera, gun’a. Porozciągać  się czy skonsultować postawę pod kontem wad.

Oraz wiele więcej atrakcji

ognisko, plażowanie, nocny marsz,
mini szkoła przetrwania, karaoke, ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE,

Nasz obóz jest idealnym miejscem dla młodych ludzi, którzy chcą spędzić aktywnie wakacje. Oferujemy wiele atrakcji, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

  • Treningi funkcjonalne – poprawisz swoją motorykę, siłę i rozciągliwość ciała.
  • Gry terenowe – weź udział w marszu na orientacje, marszu edukacyjnym lub mini runmageddon, aby wzmocnić swoją wytrzymałość i poznać nowych przyjaciół.
  • Mini szkoła przetrwania – zdobądź ważne umiejętności, takie jak budowa szałasów, rozpalanie ognia bez użycia zapałek, nauka podstawowych węzłów, uzdatnianie wody i przeprawy przez tereny bagiennne.
  • Dmuchające piknikowe – skocz na kuli wodnej, obracaj się na żyroskopie, śpróbuj się w  bungy run oraz innych dmuchanych atrakcjach.
  • Animacje wieczorne – rozgrzej się przy ognisku, zatańcz na disco party, obejrzyj filmy instruktażowe lub skorzystaj z warsztatów artystyczne
  • Drobne upominki i obozowe super gadżety – czekają na Ciebie niespodzianki i gadżety, które zapewnią Ci niezapomniane wspomnienia z naszego obozu.

Jesteś nastolatkiem szukającym nowych doświadczeń i chętnym by się z nimi zmierzyć. Sprawdzeni instruktorzy i program, w którym nie ma miejsca na nudę pomogą Ci spędzić aktywnie wakacje. Nie zadowalaj się standardowymi ofertami. Jeśli oczekujesz więcej – sprawdź nas -zapisz się przez stronę lub zadzwoń 722 248 546 i dowiedz się więcej !

Byłeś na jednym z naszych obozów poleć nas swoim znajomym. Zaproś ich na wydarzenie.

tAK BYŁO

o klubie i teamie

Jako klub sportowy działamy od 2015 roku. Prowadzimy sekcje sportowe oraz organizujemy obozy. Współpracujemy ze szkołami, jednostkami kultury oraz zespołami tanecznymi.
Nasi instruktorzy oprócz wszelkich niezbędnych kursów oraz doświadczenia prowadzą sportowy i aktywny tryb życia rozwijając się w swoich dyscyplinach.  

Monika
Monika
Lokalny przewodnik - 21 opini
Czytaj więcej
Super podejście do dzieciaków, biorą pod uwagę indywidualne tempo każdego dziecka. Super sprawa pod każdym względem: ogólny rozwój, poprawa kondycji. Rozciąganie. Polecam 🙂
Klaudia
Klaudia
13.08.2021
Czytaj więcej
Najlepszy obóz na jakim moje dziecko było!!!! Na maxa wykorzystany czas, mnóstwo atrakcji, świetna opieka, polecam każdemu!
Kacper
Kacper
7 miesięcy temu
Czytaj więcej
Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm Najlepsze obozy ever ❤️❤️❤️
Sylwia
Sylwia
15 sierpnia 2021
Czytaj więcej
Moja córka jest bardzo zadowolona z letniego obozu.Super zorganizowane zajęcia i rozrywka.Polecam.
Poprzedni
Następny

Ten obóz jest sportowo Rekreacyjny

NOWA OFERTA Lipiec 2024

dla kLUBOWICZÓW

2-10 Lipiec 2024
1900 PLN 9 DNI
  • Cena obowiązuje członków klubu
  • Codzienne zajęcia z akrobatyki
dIAMOND tEAM

obóz sportowy open

2-10 Lipiec 2024
2200 PLN 9 DNI
  • Cena dla osób spoza klubu Diamond Team
  • Wszystkie atrakcje i opieka w cenie obozu.

Formularz zgłoszeniowy

CENA OBEJMUJE:

– opiekę wykwalifikowanej kadry: instruktorzy sportowi, ratownik WOPR, wychowawcy, – zakwaterowanie w domkach 8-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, – transport na miejsce obozu oraz powrót, – pełne wyżywienie (3-posiłki), – zajęcia oraz szkolenia ujęte w programie,– ubezpieczenia NNW na czas obozu, – pamiątkowe koszulki, filmiki i zdjęcia

KARTA KWALIFIKACYJNA ZOSTANIE WYSŁANA W MAILU PO POTWIERDZENIU ZAPISU.

Wszelkie informacje na temat rezerwacji, wpłat, przebiegu obozu pod numerem kontaktowym:

Gabriel Myśliwiec – 722 248 546

Płatność przyjmujemy do 15 czerwca 2024 ( W PRZEDSPRZEDAŻY LICZY SIĘ DATA ZALICZKI)

W tytule przelewu prosimy o wpisanie:
imię i nazwisko uczestnika, JL 2024, numer kontaktowy

Dane do przelewu:
STREET SPORT
Kolbego1/31
35-512 Rzeszów

nr konta: 57 1240 2614 1111 0010 6315 1087

DO obozu DIAMOND CAMP pozostało

Countdown Expired!