NUMER KONTAKTOWY
+48 722 248 546

Nowe miejsce w Rzeszowie!

Zacznij
OBOZY SPORTOWE Treningi Akrobatyke Tumbling TRICKING
w AIR SPACE

Zajęcia odbywają się na Sali airspace na ul. Boya-Żelenśkiego 15

Dla dzieci, młodzieży i Dorosłych

akrobatyka

Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się pod okiem doświadczonych trenerów, w małych, przyjaznych grupach? U nas to możliwe! Każde nasze zajęcia gimnastyczne prowadzone są przez dwóch wykwalifikowanych trenerów na super-miękkich matach AirTrack na wpełni profesjonalnej sali AIR SPACE w Rzeszowie. U nas każdy znajdzie swoje miejsce, bo treningi dostosowujemy do umiejętności i poziomu zaawansowania uczestników. 

Grupy dla dzieci i młodzieży

skoki na ścieżce

Podczas naszych zajęć uczestnicy nauczą się różnorodnych technik tumblingowych. Rozpoczniemy od nauki podstawowych elementów, takich jak przewroty, przerzuty i salta, które rozwijają elastyczność, siłę mięśniową i koordynację. Następnie wprowadzimy uczestników w świat zaawansowanych akrobacji takich jak np. śruby oraz łączenia tych elementów. Zajęcia prowadzone są w bezpiecznych warunkach skupiając się na poprawnej technice.

Dla dzieci, młodzieży i Dorosłych

Tricking AKADEMIA

Zajęcia od 8 roku życia. Tricking Akademia to połączenie akrobatyki z elementami sztuk walk np. kopnięcia oraz elementami innych dyscyplin tj. breakdance. 

Podczas treningów uczestnicy rozwijają m. in. swoją równowagę, siłę, gibkość oraz rozciągnięcie . Podstawowymi elementami do opanowania na zajęciach Trickingu są: przerzuty, salta, gainery, podstawowe kopnięcia, tornado, 540.

Spróbuj z nami!

air camp
Letni Obóz sportowy

Nie masz pomysłu na ciekawe, pełne wyzwań wakacje dla swojego dziecka?
AIR CAMP – Sprawdzeni instruktorzy i program, w którym nie ma miejsca na nudę. Longboardy, kajaki/ sup’y, paintball, akro/tricking/taniec, gry terenowe to tylko niektóre atrakcje.  Jeśli oczekujesz więcej – sprawdź nas – zapisz się przez stronę lub zadzwoń 722 248 546 i dowiedz się więcej !

wybierz zajęcia w formularzu aby wyświetlić informację oraz cenę

showdance - akrobatyka

warsztaty
lekcje indywidualne

Prowadzimy warsztaty dla zespołów tanecznych oraz drużyn sportowych.
Chcesz nauczyć się salta? A może poprawić swoją siłę i gibkość? Zapraszamy na lekcje indywidualne do naszych trenerów.

NAsz TEAM ZESPÓŁ SQUAD Airspace

Zespół Air Space to nie tylko grono doświadczonych trenerów i instruktorów, ale też prawdziwi fani sportów ekstremalnych. To grupa, której nie da się zatrzymać – zawsze w ruchu, zawsze z głowami pełnymi pomysłów na nowe szalone treningi. Co więcej, to ekipa, która nieustannie się rozwija i poszerza swoją wiedzę w zakresie kultury fizycznej, aby zapewnić Ci najświeższe i najciekawsze podejście do treningów.

Nasz zespół to prawdziwi pasjonaci, gotowi dzielić się swoją energią, doświadczeniem i zarażać Cię swoją miłością do sportu. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem – jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc posuwać się naprzód, przekraczać własne granice i odkrywać nowe możliwości.

Gotowy, aby poznać naszą ekipę? Przedstawiamy naszych super członków zespołu:

Gabriel Myśliwiec

Trener Akrobatyki i Trickingu

Wkrótce opis

Paulina Bester-Myśliwiec

Trenerka

Wkrótce opis

Łukasz Pacocha

Reżyser Kina

Reżyser KIna Akcji który w swym zapleczu posiada uprawnienia instruktorskie z wielu dziedzin m.in: akrobatyka, judo, karate i wiele innych 

Paulina Kolano

Trenerka akrobatyki

Wkrótce opis

Patryk Dębski

Trener Akrobatyki

Wkrótce opis

Iga Klesyk

Trenerka Akrobatyki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Gabriela Cichoń

Trenerka

Wkrótce opis

Kacper Lesiak

Trener Akrobatyki

Wkrótce opis

Agnieszka Sobczyk

Trenerka

Wkrótce opis

zajęcia z Akrobatyki

Spróbuj z nami!

Zimowy Obóz akrobatyczny

Zimowy obóz akrobatyczny Diamond Team. Sekcje Rzeszów, Jasło, Dębica, Biecz, Brzostek oraz osoby niezrzeszone trenujące akrobatykę. Szczegółowe informacje na temat rezerwacji, wpłat, przebiegu obozu pod numerem kontaktowym: 722 248 546 – Gabriel (kierownik obozu)

chcesz wiedzieć wiecej?

Napisz do nas!

Czekamy na Ciebie!