oferta dla

Zespół szkolno-przedszkolny nr 2 w Rzeszowie

o nas

Diamond Team jest to grupa działająca pod stowarzyszeniem sportowym Street Sports od 2015 roku, prowadząca głównie treningi oraz warsztaty z akrobatyki i trickingu. Obecnie działająca w 8 miejscowościach i zrzeszająca ponad 300 członków zawodników. Dodatkowe dziedziny jakimi się zajmujemy to: taniec, longboard, wakeboard, snowboard, narty itp. Organizujemy letnie oraz zimowe obozy sportowe dla dzieci i młodzieży gdzie realizujemy szkolenia z tych dziedzin sportowych.

Diamond Team TO Akrobatyka Longboardy Tricking Obozy Sportowe Taniec Treningi funkcjonalne

Treningi akrobatyki

Zajęcia prowadzone są dla dzieci od 7 roku życia w grupach maksymalnie 20-25 osobowych na profesjonalnym sprzęcie typu AirTrack. Jest to przenośny, dmuchany sprzęt poprawiający jakość i bezpieczeństwo zajęć. Nasza kadra trenerska składa się m.in. z zawodowych akrobatów oraz tancerzy z krajowymi oraz międzynarodowymi tytułami. W trosce o uczestników zajęć, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje organizując szkolenia dla naszych instruktorów. 

 

Kładziemy nacisk na rozwój i polepszanie sprawności wszystkich dzieci. To dzieciaki oraz zadowoleni rodzice są dla nas wartością. Od nowego semestru jako klub planujemy brać udział w zawodach traktując to jako dodatkowe narzędzie wychowawcze w duchu zdrowej rywalizacji.

Korzyści z uprawiania sportów gimnastycznych:
  • poprawa sylwetki oraz eliminowanie wad postawy
  • rozwój wszystkich zdolności motorycznych
  • rozwój zmysłu równowagi oraz orientacji w przestrzeni
  • rozwój umiejętność pracy indywidualnie oraz w zespole
  • uczą skupienia, zaangażowania i poświęceń
  • rozwój koncentracji oraz dyscypliny
 
 

Szybka komunikacja z rodzicami

Dla wygody Rodziców nasz klub korzysta z dedykowanego systemu obsługi zajęć. Dzięki temu w wygodny sposób Rodzice mogą zapisać dzieci na zajęcia, znaleźć informacje o prowadzących oraz grafiku zajęć, sprawdzić oraz wykonać płatności, zgłosić nieobecność lub odrabianie zajęć, zapisać na zajęcia indywidualne oraz obozy sportowe.

Co ważne, pomaga to również w szybkiej komunikacji informacyjnej na temat zmian w zajęciach spowodowanych m.in wydarzeniami w szkole, świętami czy przerwami w nauce.

Prosta forma zapisów na zajęcia

Do każdej sekcji tworzymy stronę internetową z łatwym do zapamiętania adresem zawierającym nazwę miejsca w którym odbywają się zajęcia (przykładowy link www.diamondteam.pl/jaslo), który w formie tekstowej oraz QRcodu możemy umieścić na przykład na plakacie lub innych formach promujących zajęcia. 

Zamieściliśmy przykładowy formularz zgłoszeniowy.

Ceny dla Rodziców

Standardowa cena za zajęcia od osoby wynosi 80 zł/msc za godzinę zajęć raz w tygodniu (średnio 4  zajęcia miesięcznie). Dwa zajęcia w tygodniu to koszt 140 zł/msc od osoby. Zawsze zaczynamy zajęcia w 2 grupach zależnie od wieku i umiejętności uczestników.

Jeśli oferta jest przez państwa szkołę akceptowalna, chętnie umówimy się na spotkanie w celu omówienia szczegółów współpracy.

Z POWAŻANIEM
PREZES KLUBU
GABRIEL MYŚLIWIEC
722 248 546